زمان جاری : 4 خرداد 1401 نام کاربری :
پسورد :
یا عضویت | رمز عبور را فراموش کردمmismona
ارسال‌ها : 20
عضویت: 2017-03-11 17:33:53
محل زندگی: تهران
سن: 33
شناسه یاهو: ندارد
تعداد اخطار: 0
تشکرها : 0
تشکر شده : 0
پاسخ : <-AnswerId-> RE سیم کارت سازمانی GPS برای ردیاب

 

 سیم کارت سازمانی چیست؟سیم کارتی است که با هزینه یک سیم کارت اعتباری ، به شما یک سیم کارت دائمی تعلق میگیرد که  بدون نگرانی از میزان موجودی سیم کارت تا مبلغ 500000 ریال میتوانید از آن استفاده کتید و قبض آنرا دو ماه بعد بپردازید.
  • [عکس: vt10002.jpg]
  •  
این سیم کارت چه مزایایی نسب به استفاده از سیم کارت های عادی بازار دارد؟همانطور که گفته شد علاوه بر اینکه این سیم کارت ها با قیمت سیم کارت های اعتباری برابر میباشند ولی همانند سیم کارت های دائمی برای آنها هر دوماه یکبار قبض صادر میشود. از مزایای دیگری که میتوان به آن اشاره کرد اینست که با همکاری این شرکت و همراه اول امکان صدور قبض واحد برای هر تعداد از سیم کارت ها مقدور است. فرض کنید شرکت یا سازمان شما قصد راه اندازی سیستم کنترل مکان یابی بر روی 100 دستگاه  (یا بیشتر) خودرو را دارد. اگر بخواهیم از سیم کارت های اعتباری استفاده کنیم میبایست روزانه به این 100 سیم کارت مراجعه نموده و هر کدام که شارژ اعتباری نداشته باشند را شارژ نمود که کار طاقت فرسایی است. و همینطوراگر بخواهیم از سیم کارت دائمی استفاده کنیم علاوه بر اینکه هزینه بسیار بالایی (هر سیم کارت حدود قیمت ردیاب خودرو 180.000 تومان) باید پرداخت کنید و در پایان دوماه شما میبایست 100 تا قبض را پرداخت نمایید. ولی در روش جدید ما به شما 100 عدد سیم کارت دائمی تحویل میدهیم و هر دو ماه یک قبض واحد از طرف همراه اول برای شما صادر میشود که با پرداخت آن تمامی قبوض سیم کارت ها پرداخت میشود.
این سیم کارت ها چه محدودیت هایی دارد؟این سیم کارت ها بنا به خواسته شما میتواند امکان ارسال یا دریافت پیامک را داشته باشد یا نداشته باشد.همچنین این سیم کارتها به دلیل ماهیتشان ، امکان استفاده از Voice  (مکالمه) را ندارد. و فقط امکان استفاده از این سیم کارت ها در شرکت ها و سازمان های معتبر قابل استفاده است.
برای تهیه سیم کارت چه مدارکی مورد نیاز است؟برای تهیه این سیم کارت های برای ردیاب ابتدا میبایست یک درخواست با سربرگ اداری به جهت درخواست خرید تعداد .... جهت استفاده .... بری شرکت ما همراه با مدارک زیر ارسال نمایید.
  • کپی از روزنامه رسمی
  • کپی از آخرین تغییرات
  • کپی از آگهی تاسیس
  • کپی از مدرک شناسایی مدیرعامل.منبع:قیمت ردیاب خودرو

امضای کاربر :
1395/12/22
نقل قول این ارسال در پاسخ گزارش این ارسال به یک مدیر
پرش به انجمن :