زمان جاری : 4 خرداد 1401 نام کاربری :
پسورد :
یا عضویت | رمز عبور را فراموش کردمsazehgostar
ارسال‌ها : 2
عضویت: 2020-03-29 00:01:55
محل زندگی:
سن: 1393
شناسه یاهو: ندارد
تعداد اخطار: 0
تشکرها : 0
تشکر شده : 0
پاسخ : <-AnswerId-> RE اجاره کلایمر از سازه گستر سهند

بلند کردن مواد

Metro  کلایمر   اجاره کلایمر  مواد را برای هر دو کاربرد دائمی و موقت  اجاره کلایمر  و به فروش می رساند. ما یک ناوگان بزرگ  اجاره کلایمر  اتومبیل را که شامل انواع مختلفی از تجهیزات آماده تحویل و نصب در هر نقطه در ایالات متحده و کانادا است ، نگهداری می کنیم. ما همچنین در کشورهای جهان تأسیسات دائمی انجام داده ایم. تأسیسات ما به صورت مرکزی در ایندیاناپولیس ، ایندیانا واقع شده است و ما همچنین پرسنلی را در شرکت دنور و پیتسبورگ ، پنسیلوانیا مستقر کرده ایم.
درباره  جایگزین داربست های ماده ما

 کلایمر های مادی ما همچنین به عنوان  کلایمر های مصالح شناخته می شود زیرا آنها برای حمل و نقل کارگران طراحی نشده اند ، اما هنوز هم بسیاری از افراد در سراسر کشور وجود دارند که هنوز هم آنها را به عنوان  جایگزین داربست های باک ،  جایگزین داربست های مادی ،  جایگزین داربست های ساختمانی و غیره می نامند ، اما همه آنها را خدمت می کنند. هدف مشابه: حمل مواد به صورت عمودی با روشی ایمن و سریع.

 کلایمر های ماده ما به طور موقت قابل نصب هستند:

    ساخت و ساز یا نوسازی هر نوع سازه
    برنامه های استخراج معادن زمین (بالاتر از یا زیر زمین)

فقط  جایگزین داربست های ماده ای توانایی بالا بردن و پایین آمدن حداکثر 6000 پوند را دارند. از مواد یا تجهیزات ، اما دوباره ، آنها ساخته نشده اند تا با خیال راحت کارگران را در محل کار منتقل کنند.

ابعاد  کلایمر  سکوی جمع و جور  جایگزین داربست های ماده ای که معمولاً برای آن  اجاره کلایمر  می دهیم می توانند دارای سکوهای یک یا دو قلو باشند که به صورت عمودی در امتداد بخش های برج دکل حرکت می کنند. بخش های دکل از طریق یک کراوات استاندارد یا خاص طراحی شده به سازه متصل می شوند. سکوهای سکوی دوقلو می توانند ضمن استفاده از همان بخش های مستر ، به طور مستقل کار کنند. این باعث کاهش یا کاهش زمان انتظار برای  جایگزین داربست ها و بهبود بهره وری می شود.

 اجاره کلایمر  های ما فقط از یک موتور ، ترمز و جعبه دنده با سیستم دندانه دار و دنده ای استفاده می کند که قسمت های دنده دنده را با سرعت های مختلف صعود می کند. سرعت عمل بالا بردن بسته به نوع و مدل  جایگزین داربست  بستگی دارد.  کلایمر های ماده فقط می توانند تا 150 فوت در دقیقه حرکت کنند.

 جایگزین داربست های ماده ما در بیشتر مواقع به یک عملگر  جایگزین داربست  آموزش دیده احتیاج دارند.

مترو یک شرکت  کلایمر  در زمینه ساخت و ساز است که ارائه دهنده راه حل های کلیدی برای نصب ، برچیدن ، تعمیر و سرویس برای کلیه مدل ها از جمله Champion® ، Alimak® ، Bocker® ، Pega® ، Patent® ، Strohs® و Avro® می باشد. .

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نوع  جایگزین داربست  موقت فقط ماده ای که ممکن است شغل شما به آن نیاز داشته باشد ، لطفاً هر یک از لینک های بالا را انتخاب کنید تا تصمیم بگیرید کدام نوع بهترین نیازهای شما را برآورده می کند.


امضای کاربر :
1399/1/10
نقل قول این ارسال در پاسخ گزارش این ارسال به یک مدیر
پرش به انجمن :