زمان جاری : 15 آذر 1400 نام کاربری :
پسورد :
یا عضویت | رمز عبور را فراموش کردمema2006
ارسال‌ها : 1
عضویت: 2020-11-08 23:50:22
محل زندگی:
سن: 16
شناسه یاهو: ندارد
تعداد اخطار: 0
تشکرها : 0
تشکر شده : 0
پاسخ : <-AnswerId-> RE دربهای اتوماتیک

درب های اتوماتیک خانگی و صنعتی ، بسیار برای استفاده به جای درب های سنتی پارکینگ مناسب هستند. این درب ها به دلیل لوکس بودن جای خود را در  اکثر ساختمان ها و مراکز  باز کردند،  درب های اتوماتیک صنعتی یکی از این درب ها می باشند که مورد استقبال قرار گرفته است.

درب اتوماتیک صنعتی درب های بزرگی هستند این درب ها در انبارها، کارخانه ها، و مراکز بزرگ مورد استفاده قرار می گیرند. درب اتوماتیک صنعتی با برند های متفاوتی در بازار موجود هستند.  این مکان ها نیاز به باز و بسته نمودن زیاد دارند، بنابراین راحتی مناسبی را به همراه دارند همچنین از امنیت بالایی هم برخوردار هستند. درب اتوماتیک صنعتی معمولا جنسی از  آلومینیوم است که تیغه های آلومینیومی را در خود دارا هستند.

در درب های اتوماتیک خانگی معمولا از نوع کرکره ای استفاده می شود و جنس انها هم از آلیاژ می باشد  به دلیل اینکه بسیار سبک هستند برای پارکینگ های خانگی بسیار مناسب هستند.

ویژگی های درب های اتوماتیک خانگی 

  • ایجاد افزایش امینت در ساختما
  • سهولت در باز و بسته شدن
  • به صورت بی صدا به دلیل استفاده از تیغه های فوم دار
  • جلوه بصری خوبو زیبا
  • بهینه استفاده کردن از فضای پارکینگ
  • جلوگیری نمودن از اتلاف انرژی و قابلیت نصب سنسورهای جانبی می شود.

 

درب شیشه ای برقی اتوماتیک

 

این نوع درب ها نیز از درب های پرکاربرد در مراکز تجاری و صنعتی هستند

درب هایی از جنس شیشه هستند این درب ها مهمولا به صورت اتوماتیک هستند.  یک حسگر و چشمی در بالای درب وجود دارد که موجب باز و بسته شدن درب می شوند. و همچنین یک سنسورحرکتی یا حساس به وزن در این درب ها تعبیه می شود که باز و بسته شدن درب را کنترل می کنند و میزان حساسیت این سنسورها قابل تنظیم و برنامه ریزی است. این درب ها ضمن اینکه سبب جداسازی محیط ها از یکدیگر می شوند موجب زیبایی آن مکان نیز خواهند شد. این درب ها این روزها طرفداران زیادی دارند.

 


امضای کاربر :
1399/8/19
نقل قول این ارسال در پاسخ گزارش این ارسال به یک مدیر
پرش به انجمن :