زمان جاری : 15 آذر 1400 نام کاربری :
پسورد :
یا عضویت | رمز عبور را فراموش کردمsignco
ارسال‌ها : 19
عضویت: 2020-11-23 13:24:43
محل زندگی:
سن: 1393
شناسه یاهو: ندارد
تعداد اخطار: 0
تشکرها : 0
تشکر شده : 0
پاسخ : <-AnswerId-> RE روند درمان با نوروفیدبک

روند درمان با نوروفیدبک

 

 

درمان بیماری ها و اختلالات عصبی توسط دستگاه نوروفیدبک در شیراز با درمان توسط دارو ها و مواد شیمیایی متفاوت است و نیاز به حضور جسمی فرد درمان شونده در جلسا درمانی با دستگاه نوروفیدبک دارد. به همین دلیل نیز بسیاری از افراد می خواهند بدانند که روند درمان آن چگونه است و پس از چه مدت تغییرات حاصل خواهد شد. در این مقاله به بررسی این موضوع یعنی روند درمان با نوروفیدبک در تخصصی ترین مرکز نوروفیدبک شیراز خواهیم پرداخت.

 

روند درمان با نوروفیدبک

 

روش درمان با نوروفیدبک

درمان با نوروفیدبک بدون مصرف هیچ گونه مواد دارویی انجام می شود و آموزش و یادگیری بخش مهمی از این نوع درمان را تشکیل می دهد. در واقع همانطو که شما رانندگی با خودرو و یا دوچرخه سواری را آموزش می بینید و تا آخر عمر در ذهن شماست؛ در نوروفیدبک نیز از طریق بازی، رفتارها و عاداتی را یاد می گیرید که ملکه ی ذهن شما شده و به صورت دائم آن ها را انجام خواهید داد.

در این روش درمان بیماری ها و اختلالات عصبی، جلسات آموزش و یادگیری بین درمان کننده و درمان شونده برگزار می شود که در این جلسات از دستگاه نوروفیدبک برای آموزش ها استفاده می شود. فرد بیمار توسط دستگاه نوروفیدبک می آموزد که چگونه عادات بد و رفتار های غلط خود را اصلاح کند.

 

مراحل درمان با نوروفیدبک

همانطور که گفیتم روند درمان با نوروفیدبک و یادگیری مغز طی جلساتی بین درمانگر و بیمار انجام می شود. این جلسات باید هفته ای دو بار و به مدت 30 الی 45 دقیقه  و به صورت مداوم برگزار شود تا نتیجه ی مورد نظر حاصل گردد. تقریبا می توان گفت پس از گذشت 10 الی 15 جلسه از روند درمانی نوروفیدبک می توان شاهد ایجاد تغییراتی در فرد بیمار بود. البته برای درمان کامل و بدون بازگشت علائم باید برگزاری جلسات به صورت کامل و منظم ادامه داشته باشد. حداقل و حداکثر تعداد جلسات نوروفیدبک در شیراز نیز 30 الی 40 جلسه می باشد.

 

 

 

 


امضای کاربر : https://signcompany.ir/ http://chapeshiraz.ir/
1400/3/25
نقل قول این ارسال در پاسخ گزارش این ارسال به یک مدیر
پرش به انجمن :