زمان جاری : 4 خرداد 1401 نام کاربری :
پسورد :
یا عضویت | رمز عبور را فراموش کردمrenti
ارسال‌ها : 7
عضویت: 2021-04-12 10:08:24
محل زندگی: تهران
سن: 1393
شناسه یاهو: ندارد
تعداد اخطار: 0
تشکرها : 0
تشکر شده : 0
پاسخ : <-AnswerId-> RE اجاره ماشین در تهران

 

اجاره خودرو در تهران

 

اجاره ی خودرو یکی ازکارهایی است که برخی از افراد  برای تجربه ی رانندگی با ماشین ها لوکس در شرایط گوناگون آن را انجام می دهند. شاید برایتان عجیب باشد اما، اجاره ی خودرو از گذشته تا به امروز وجود داشته است، اما در گذشته بیشتر در شهرهای منطقه آزاد رنت خودرو انجام می گرفت، در این شهرها به دلیل آنکه خودرو های لوکس و گران قیمت به قیمت کمتری به فروش می رسد، ساکنین منطقه خودروهای خود را به مردم اجاره می دادند. با گسترش اجاره خودرو، موسسات اجاره خودرو در این شهر ها دایر شدند. رفته رفته در شهر های دیگر نیز با توجه به اجاره ماشین عروس و استقبال بالای مردم، موسسات اجاره خودرو تاسیس شدند.

امروزه تقریبا در تمامی شهرها موسسات اجاره خودرو وجود دارند. در تهران نیز تعداد این شرکت ها هر روز افزوده می شود. یکی از موسسات قدیمی اجاره ماشین در تهران ،شرکت اجاره خودرو رنتینال می باشد. انواع اتومبیل های لوکس، خودروهای مسافر بری مانند اتوبوس و ون، خودرو های شهری، آفرود و … در مجموعه اجاره خودرو رنتینال قابل اجاره می باشند.

اجاره خودرو در تهران یکی از نیازهای این شهر بزرگ و شهروندان آن است. ترافیک بالا، ازدحام جمعیت و مشغله های فراوان باعث شده است، رفت و آمد با وسایل نقلیه شخصی و عمومی کمی سخت شود. تعداد اتومبیل های موجود در سطح شهر تهران بسیار زیاد است، کمبود جای پارک، هزینه های بالای رفت و آمد، هزینه های تعمیرات و نگهداری اتومبیل، کمبود وقت و هزینه باعث شده است که بسیاری از افراد اجاره ماشین در تهران را برگزینند.

برای بسیاری از افراد مدیریت زمان موضوع بسیار پر اهمیتی تلقی می شود. به همین دلیل ترجیح می دهند به جای استفاده از اتومبیل شخصی یا حمل و نقل عمومی از خدمات اجاره خودرو استفاده کنند. استفاده از خودرو های اجاره ای بسیار مقرون به صرفه است به خصوص برای افرادی که اتومبیل شخصی ندارند.

خدمات اجاره خودرو در تهران

 

معرفی خدمات اجاره ماشین در تهران:

اجاره خودرو برای افرادی که به تهران سفر می کنند

روزانه صدها نفر از کشورها و شهرهای دیگر با وسایل نقلیه عمومی مانند هواپیما، اتوبوس و قطار به شهر تهران که پایتخت ایران است، سفر می کنند. بسیاری از این افراد به دلایل کاری به تهران می آیند. برای همین برای انجام کارهای خود نیاز به یک اتومبیل اجاره ای به صوررت روزانه و یا هفتگی دارند. بهترین پیشنهاد به این افراد برای تردد در داخل شهر به جای کرایه روزانه ماشین، اجاره ماشین در تهران به صورت چند روز می باشد. این امر موجب می شود تا فرد هر زمان که بخواهند می توانند از اتومبیل اجاره ای خود در شهر تهران استفاده کند.

اجاره ماشین عروس در تهران

اجاره ماشین عروس در تهران

یکی از خدمات متنوعی که موسسه اجاره خودرو ارائه می دهد، اجاره ماشین عروس در تهران است. شما می توانید در موسسه رنتینال هر نوع ماشینی که درخواست دارید، اجاره نمایید و در شب عروسیتان از خدمات رنتینال بهره ببرید. اتومبیل های کروک، شاسی بلند و … تمامی اتومبیل ها با راننده یا بدون راننده بسته به نظر مشتری توسط موسسه رنتینال قابل اجاره هستند. همچنین خدمات گل آرایی و دسته گل عروس نیزبه علاوه اجاره ماشین در تهران در مجموعه رنتینال قابل ارائه می باشد.

اجاره خودرو cip

 

Cip فرودگاه امام خمینی

یکی از خدمات متنوع موسسه اجاره خودروی رنتینال، cip تشریفاتی فرودگاه امام می باشد. این خدمات برای آن دسته از افرادی که زمان مهم است و مشغله های فراوانی دارند بسیار مناسب می باشد. این خدمت باعث صرفه جویی در وقت و هزینه است.

این خدمات برای تجار و بازرگانان و برای افرادی که رفت و آمد متعددی به کشورهای خارجی دارند بسیار مناسب است. همانطور که می دانید خروج از کشور مراحل مختلفی دارد که طی این مراحل چندین ساعت وقت می خواهد. CIP فرودگاه  این زمان را به حداقل می رساند. در اصل شخص دیگری برای مسافر کار های خروج یا ورود به کشور را انجام می دهد. در این مدت مسافر می تواند در سالن CIP فرودگاه از خدمات رفاهی استفاده کند.

 

اجاره ون در تهران

اجاره ون و اتوبوس در تهران

سفرهای دسته جمعی و تورهای گروهی و تهران گردی، طرفداران زیادی دارد. اغلب افراد ترجیح می دهند به جای سفرهای انفرادی، گروهی سفر کنند. ون و اتوبوس بهترین وسایل نقلیه برای سفرهای گروهی می باشند. در رنتینال اغلب راننده ها با زبان های خارجی آشنایی دارند و همچنین با اکثر مناطق گردشگری آشنا هستند. اجاره ون و اتوبوس برای سفر گروهی مقرون به صرفه و بسیار مناسب است.

تنوع اتومبیل های قابل اجاره در موسسه اجاره خودرو رنتینال:

یکی از مزایایی که موسسه ی رنتینال برای اجاره خودرو در تهران  ارائه می دهد، تنوع خودروها می باشد. شما می توانید بسته به نیاز خود هر نوع و مدل ماشینی که می خواهید اجاره نمایید. خودروهای لوکس و گران قیمت، ون و اتوبوس و انواع اتومبیل های معمولی و شهری در موسسه اجاره خودرو رنتینال قابل اجاره می باشد.

اجاره خودرو

چرا باید از خدمات اجاره ی ماشین در تهران موسسه رنتینال بهره ببریم؟

اجاره اتومبیل از مجموعه اجاره خودرو رنتینال از مزایای زیادی برخوردار است. شما می توانید خودرو مورد نظر خود را غیر حضوری رزرو و در محل مورد نظرتان تحویل بگیرید. همچنین شرایط اجاره خودرو در این مجموعه بسیار آسان است. قیمت های اجاره ماشین در تهران توسط رنتینال بسیار مقرون به صرفه می باشد.


امضای کاربر : rentinal.info
1400/3/26
نقل قول این ارسال در پاسخ گزارش این ارسال به یک مدیر
پرش به انجمن :