یکی از لباس‌های زنانه‌ای که امروزه میان خانم‌ها طرفداران زیادی دارد و یکی از انتخاب‌های همیشگی آن‌ها در مهمانی‌ها است. شومیز است. اما این مدل لباس تنوع رنگ و ست لباس‌های متفاوت و متنوعی دارد که پیش از خرید شومیز باید آن‌ها را مدنظر قرار دهید.

شومیزها انواع مختلفی دارند که محبوب‌ترین شومیز در میان خانم‌ها شومیز حریر است شومیز حریر نیز مدل‌ها و طرح‌های متنوعی دارد. در این مقاله به معرفی چند استایل با استفاده از شومیز می‌پردازیم.

در مهمانی‌های غیررسمی و دوستانه مثل تولد خانوادگی یا دوره‌همی‌ها شومیز کژوال و شومیز اسپرت انتخاب مناسب و هوشمندانه‌ای است.  در میان شومیزهای کژوال نیز متداول‌ترین طررح  و مدل شومیز گل‌دار، شومیز اه‌راه و شومیز خال‌خالی است.

 در مهمانی‌های نیمه‌رسمی و رسمی هم شما می‌توانید از شومیز استفاده کنید و شومیز مجلسی انتخاب هوشمندانه‌ای است. ویژگی این شومیزها سادگی و وقار آن‌ها است. در برخی مدل‌های خاص مردارید و سنگ‌های ریز قیمتی روی آن‌ها کار می‌شود که جلوه‌ی زیادی دارد. رنگ‌های تیره شومیز برای مهمانی‌های خاص انتخاب بهتری هستند.

دنیای شومیزها مانند بسیاری از لباس‌های زنانه دنیای گسترده‌ای است. اساساً خرید لباس زنانه کار دشواری است. یکی از مشکلات این خرید این است که تنوع زیاد شما را سردرگم می‌کند و برای خرید باید وقت بسیاری صرف کنید و تمرکز زیادی داشته باشید. اما راه‌حلی هم برای خرید بی‌دردسر وجود  دارد که وقت کمتری صرف کنید، با آگاهی لباس بخرید و اگر از جنس خود راضی نبودید آن را برگردانید!

خرید آنلاین راه‌حلی است برای رها شدن از معضلات و مخاطرات خرید حضوری!

برای مثال در بحث خرید شومیز فروشگاه اینترنتی بانی‌مد که یک فروشگاه تخصصی در مد و استایل است، مدل‌های شومیز زنانه جدید را در دل خود جای‌داده است.

پیش از خرید شومیز اما باید استایلی مدنظر داشته باشید طبق آن اقدام به خرید کنید. در اینجا چند استایل رایج و زیبا را به شما معرفی می‌کنیم که پس از خرید شومیز شیک ترین استایل‌ها را بسازید.

شومیز و شلوار زنانه

ترکیب شومیز و شلوار زنانه یکی از خاص‌ترین استایل‌های کژوال است. شومیز و شلوار زنانه را در اکثر مکان‌ها می‌توانید بپوشید. اما این‌که کجا چه شلواری را با شومیز ست کنیم نیز اهمیت دارد.

در استایل رسمی می‌توانید از شلوار پارچه‌ای بلند همراه با کفش پاشنه بلند شیک استفاده کنید و مدل شمیز حریر یا توری همراه مناسبی برای این استایل است. تلاش کنید رنگ شومیز و شلوار متضاد باشند تا شومیز بیشتر جلوه  داشته باشد.

 در این استایل به رنگ کیفتان نیز توجه کنید و تلاش کنید کیف را با کفش ست کنید. کیف و کفش چرم انتخاب‌های خاصی برای این استایل است.

برای شلوار جین یا کتان دست شما بازتر است. در این مدل با توجه به فرم شومیز از شلوارهای جذب استفاده کنید و کفش کالج یا کژوال که کفی تخت دارند نیز می‌توانند ترکیبی استثنایی بسازند. در این استایل دست شما برای انتخاب شومیز باز است و بسته به شلوار می‌توانید از طرح‌های متنوع استفاده کنید.

 شومیز و شلوارک زنانه

این ترکیب مختص مهمانی‌های دوستانه است. در فصل تابستان هم برای مهمانی‌هایی که در فضای باز برگزار می‌شود عالی است. شومیزهایی که در این استایل استفاده می‌شود اغلب شومیزهای اسپرت است.

شومیزهای رنگی بهترین انتخاب است که می‌توانید داشته باشید و طبیعتاً کفش راحتی را نیز باید در این استایل مدنظر قرار دهید.

. شومیز و دامن زنانه

یکی از انتخاب‌های رایج برای خانم‌ها در مهمانی‌ها دامن بوده و هست.  بسته به نوع میهمانی گه می‌خواهید بروید دامن‌ شما نیز تغییر می‌کند مثلاً در مهمانی رسمی دامن شما باید بلندتر از مهمانی دوستانه باشد اما با توجه به تنوع شومیزها و دامن‌ها چه دامنی را با چه شومیزی باید بپوشیم؟

همان‌طور که می‌دانید بلندی دامن‌ها بر اساس زانو سنجیده می‌شود. دامن‌ها 3 مدل دارند. بالای زانو، روی زانو و زیر زانو. در مهمانی‌های دوستانه که راحتی بیشتری دارید از دامن‌های بالا زانو و شومیزهای  تاپی، بی‌آستین و طرح دار استفاده کنید و در مهمانی رسمی از شومیزهایی که وحدت رنگ دارند و البته آستینشان به نسبت بلندتر است استفاده کنید و سعی کنید دامنتان نیز بلند باشد و رنگی تیره داشته باشد بلند انتخاب مناسبی است.

برای انتخاب دامن کوتاه  می‌توانید دامن کوتاه مخمل با رنگ‌های متنوع بپوشید . تنوع رنگ دامن به شما کمک می‌کند که شومیزهای متنوع و طرح‌داراستفاده کنید. برای مهمانی دوستانه و غیررسمی ترکیب شومیز و دامن جین را فراموش نکنید و از آن غافل نشوید. شما برای شلوار جین قدرت انتخاب زیادی دارید ولی بهترین رنگ شومیز برای شلوار جین رنگ‌های روشن هستند.

خرید آنلاین لباس مردانه شیک