زمان جاری : 27 ارديبهشت 1401 نام کاربری :
پسورد :
یا عضویت | رمز عبور را فراموش کردمbadbantahvieh
ارسال‌ها : 2
عضویت: 2021-01-30 15:41:59
محل زندگی:
سن: 1393
شناسه یاهو: ندارد
تعداد اخطار: 0
تشکرها : 0
تشکر شده : 0
پاسخ : <-AnswerId-> RE نکات مهم در زمینه نگهداری از چیلر

انواع سیستم تهویه مطبوع دارای مکانیزم خاصی هستند که با توجه به نوع عملکرد آنها باید سرویس دهی‌ و بررسی‌ های لازم را با توجه به این مکانیزم انجام دهید. انجام بسیاری از رسیدگی‌ ها به صورت روزانه به زمان بسیار کمی نیاز دارد، اما در عوض می‌ تواند از بروز بسیاری از مشکلات در بخش‌ های مختلف چیلر جلوگیری کند. همچنین این کار باعث کاهش هزینه‌ های تعمیرات و افزایش عمر مفید چیلر در طولانی مدت خواهد شد. نکاتی که هر روز در خصوص چیلر هوا خنک یا چیلر جذبی باید رعایت کنید عبارتند از:

  • در صورتی که بر روی نمایشگر نشانه‌ ها و کدهایی در خصوص عملکرد منفی دیدید، حتماً با افراد متخصص تماس بگیرید. در نظر داشته باشید که اگر اجازه دهید تا چیلر به کار خود ادامه دهد، ممکن است که مشکلات جدی‌ تری برای این محصولات به وجود بیاید.
  • هرگونه صدا و یا لرزش غیر عادی در چیلر را فراموش نکنید و سعی کنید علت آن را بیابید. در صورتی که محل خاصی از چیلر کثیف شده بود، می‌ توانید آن را تمیز کنید و یا از خراب شدن بخش‌ های مختلف زودتر آگاه شوید.
  • بررسی قسمت‌ های مختلف چیلر را به افراد مختلف بسپارید. این کار باعث می‌ شود تا همه محل خاصی را مورد بررسی دقیق تری قرار دهند و از همین رو کیفیت بررسی روزانه یا هفتگی بیشتر می‌ شود. البته در چنین شرایطی افراد باید آشنایی کافی با روند کاری چیلر و مشکلات رایج این نمونه از سیستم تهویه مطبوع داشته باشند.


امضای کاربر : http://badbantahvieh.com
1400/5/30
نقل قول این ارسال در پاسخ گزارش این ارسال به یک مدیر
پرش به انجمن :