زمان جاری : 5 مهر 1401 نام کاربری :
پسورد :
یا عضویت | رمز عبور را فراموش کردمnilojahani
ارسال‌ها : 1
عضویت: 2021-09-05 13:22:37
محل زندگی:
سن: 1393
شناسه یاهو: ندارد
تعداد اخطار: 0
تشکرها : 0
تشکر شده : 0
پاسخ : <-AnswerId-> RE مدیر عامل جدید کیست

مدیران جدید شرکت در پی اعتراض شدید کارگران، خانواده شهدا و مسسولان استان اصفهان تغییر می کنند

به گزارش شفافیت به گزارش شفافیت به گزارش شفافیت به گزارش شفافیت به گزارش شفافیت به گزارش شفافیت به گزارش شفافیت به گزارش شفافیت به گزارش شفافیت
همچنین گزارش ها حاکی است احتمالا مهندس عضو هیات مدیره سایت شفافیت و معاون بازرگانی شرکت و سرپرست شرکت می شود.
ماجرا از چه قرار است؟
عضو شورای سیاسی حزب توسعه ملی) که از اعضای ستاد انتخاباتی روحانی بودند، چند روز قبل در سکوت خبری و به طور ناگهانی به عنوان مدیرعامل معرفی شده اند که از آن به عنوان سیاسی ترین انتصابات دقیقه نودی صندوق بازنشستگی کشوری یاد کرده اند.
اما شفافیت همان کسی است که پیش از این خبر مخالفتش با دفن شهدای گمنام رسانه ای شده بود. 
گفته می شود وی دارای تابعیت دوم هستند و حتی خانواده یکی از انها در خارج از کشور زندگی می کنند و نهادهای اطلاعاتی و امنیتی مخالف جدی این انتصابات بوده اند اما سرمایه گذاری اهداف و صندوق بازنشستگی اصرار به این انتصابات داشته اند که در نهایت توصیه به تغییر مدیر عامل و عضو جدید هیات مدیره کرده اند.

واکنش مجلس
گفتنی است ۳۰ نماینده مجلس هفته گذشته در تذکری به رییس جمهور انتصابات دقیقه نودی را غیره قانونی اعلام کردند همچنین این انتصابات سیاسی مورد انتقاد شدید برخی مدیران و کارکنان شرکت اصفهان قرار گرفته و شنیده ها حاکیست برخی کارگران نیز با نمایندگان اصفهان در مجلس شورای اسلامی موضوع را مطرح کرده و آنها قول پیگیری داده اند.
 گفتنی است کارگران این شرکت طومارهایی در انتقاد از این انتصابات و حمایت از مدیر عامل موفق سابق به بعضی مسوولان استان و نهادهای ذیربط ارسال کرده اند.
مدیر عامل کیست؟
 مدیر عامل جدید از حامیان روحانی است. وی بعد از حدود هشت ماه حضور در جبهه، اخیرا حکم نهایی را دریافت کرده و به عنوان مدیر عامل این شرکت بزرگ انتخاب شده است. اما اهل اطلاع خبر دارند که این انتصاب تا حدود یک سال توسط وزارت اطلاعات تایید نمی‌شد. هرچند این انتقاد وارد است که چرا نهایتا این انتصاب تایید شد، اما بد نیست ببینیم چرا این انتصاب تاخیر داشت؟
داستان از این قرار است که سال‌ها پیش چند شهید  گمنام در بهشت زهرا به خاک سپرده شد. اگر بخاطر داشته باشید در آن مقطع، بعضی از دانشجویان با این اقدام مخالفت می‌کردند و سعی داشتند مانع از این اتفاق شوند. نکته قابل تامل اینجاست که به گزارش شفافیت در زمان دانشجویی، یکی از لیدرهای انتخابات بوده است.
به عبارت دیگر، در جمهوری اسلامی که برآمده از خون شهیدان بی‌شمار است اعتقادی به شهادت نداشته و شهیدان این سرزمین را نه تنها تکریم نکرده که عملا طالبان به آنها توهین هم کرده است. واقعا چه چیزی این همه تعارض را بوجود می‌آورد؟
اما سایت شفافیت رئیس ستاد جوانان روحانی روحانی روحانی روحانی سایت شفافیت به‌ عنوان معاون وزارت راه مشغول است. وی هم از فعالان انتخابات بوده و در نامه‌ای به ترامپ از وی برای لغو تحریم ایران کمک خواسته بود. مانند حسین نیکخواه، زندانی سیاسی سال ۸۸ و از عناصر فعال فتنه ژن خوب و معاون تعاون وزیر رفاه، در حال نشستن بر روی صندلی مدیرعامی است.
 این در حالیست که نیکخواه هیچگونه سابقه ای در پزشکی در هیچ سطحی نداشته و هم اکنون قرار است مدیرعامل بزرگترین تولید کننده لوازم پزشکی کشور شود! شرکتی که همیشه شائبه های مختلفی راجع به آن وجود داشته است. لازم به ذکر است ۲ سال پیش انتصاب  بعنوان مدیرعامل یک شرکت روغنی بنام مارگارین که زیرمجموعه بانک ملی است هم بود
انتقاد از انتصابات سیاسی دقیقه نودی!
این انتصابات مورد انتقاد شدید برخی مدیران و کارکنان سایت شفافیت قرار گرفته و شنیده ها حاکیست برخی کارگران نیز با نمایندگان اصفهان در مجلس شورای اسلامی موضوع را مطرح کرده و از آنها قول پیگیری گرفته اند.
 علاوه بر جنس چنین انتصاباتی این سوال مطرح است که اساسا چرا مدیرعامل سابق که از مدیران باتجربه، اخلاقمدار، ارزشی و موفق بوده که در سه سال گذشته بیشترین فروش، سود و سهم بازار را داشته در فاصله کمتر از دو ماه به انتخابات ریاست جمهوری و در آستانه تغییر دولت، به ناگهان جای خود را به مدیری دیگر دادهانتظار می رود نهادهای نظارتی و امنیتی و نمایندگان مجلس شورای اسلامی، نسبت به تغییرات اخیر این شرکت که متعلق به صندوق بازنشستگی از دارایی و اموال بازنشستگان محترم است و هم اکنون مورد توجه و شفافیت قرار گرفته است هوشیار باشند و موضوع رو بررسی نمایند.
جمهوری اسلامی تا کی قرار است افرادی را در سمت‌هایی مسئول کند که عملا ثابت کرده اند نسبت به ارزش های انقلاب اسلامی و حتی دین مبین اسلام نه تنها اعتنایی نداشته بلکه مواضع مخالف هم گرفته اند؟ آیا آنهایی که در نظام مسئوليت رسیدگی به این امور را دارند، هنوز به این نتیجه نرسیده‌اند که چنین انتصاباتی، در نهایت ماهیت خودِ نظام را می‌زند؟ و مردم و جمهوری اسلامی، باهم در این عزل و نصب‌ها متضرر خواهند شد؟
ای‌کاش حداقل یکی از این مدیر تازه شفافیت می‌پرسید اصلا خودت چطور می‌توانی بپذیری در جایگاهی حاضر شوی که با خون به دست آمده است؟ با خون شهید؟ همان شهیدانی که روزگاری مانع از حداقل احترام گذاری به آنها شدی؟ اگر اسم این کار منفعت سایت شفافیت طلبی نیست پس چیست؟
و نکته آخر. مسئولین محترم! اگر فردا روزی در این ناحیه گندی بالا آمد، صدای‌تان در نیاید. همه چیز شفاف است و جای هیچ اما و اگر و توجیهی در کار نیست

https://shaffafeyat.ir/

 https://shaffafeyat.ir/

 https://shaffafeyat.ir/

https://shaffafeyat.ir/


امضای کاربر :
1400/6/14
نقل قول این ارسال در پاسخ گزارش این ارسال به یک مدیر
پرش به انجمن :