زمان جاری : 3 آبان 1400 نام کاربری :
پسورد :
یا عضویت | رمز عبور را فراموش کردمmootala
ارسال‌ها : 128
عضویت: 2015-02-12 12:49:37
محل زندگی: يزد
سن: 24
شناسه یاهو: ندارد
تعداد اخطار: 0
تشکرها : 3
تشکر شده : 3
پاسخ : <-AnswerId-> RE مدیرعامل SAP اعلام کرد; ورود Hana به شرکت‌های کوچک می‌تواند دنیا را تغییر دهد


بیل مک‌درموت مدیرعامل SAP طی سخنرانی خود در کنفرانس کسب‌وکارهای کوچک و متوسط این شرکت که در نیویورک برگزار شده بود گفت:اگر ما بتوانیم توانایی‌های Hana را وارد شرکت‌های کوچک کنیم، می‌توانیم دنیا را تغییر دهیم. به گزارش دنیای اقتصاد شرکت SAP در این زمینه اعلام کرده است که پلت‌فرم Hana آن می‌تواند به این دسته از شرکت‌ها برای رسیدن به اهدافشان کمک کند.

به گزارش وب‌سایت Techworld، «بیل مک‌درموت» (Bill McDermott) مدیرعامل SAP طی سخنرانی خود در کنفرانس کسب‌وکارهای کوچک و متوسط این شرکت که در نیویورک برگزار شده بود گفت: «اگر ما بتوانیم توانایی‌های Hana را وارد شرکت‌های کوچک کنیم، می‌توانیم دنیا را تغییر دهیم.» گسترش هرچه بیشتر اینترنت برای اشیاء، شرکت‌ها را با سیلی از داده‌ها مواجه می‌کند و در این جریان کسب‌وکارها به روشی نیاز دارند تا بتوانند اطلاعات به‌دست آمده را در سریع‌ترین حالت تحلیل کنند و البته نرم‌افزارهای پیش‌فرض با این سرعت نمی‌توانند نتایج مورد نیاز یاد شده را به‌دست آورند. مک‌درموت گفت: «بهتر است یک راه مطمئن برای تحلیل این داده‌ها در اختیار داشته باشید.
در نهایت همه چیز مبتنی بر خدمات ابری می‌شوند.» با همه این توضیحات گفته می‌شود که شرکت‌ها تمایلی به خرید پلت‌فرم Hana ندارند. البته کسب‌وکارهای کوچک و متوسط تنها مراکزی نیستند که رغبتی به خرید این ابزار سازمانی نداشته‌اند.
براساس مطالعه جدیدی که گروه مشتریان آمریکایی شرکت SAP انجام داده است، زمانی که از مدیران در مورد خرید پلت‌فرم Hana توسط شرکت آنها سوال شد ۵۵ درصد از ۳۷۷ شرکت‌کننده پاسخ دادند که این محصول را تهیه نکرده‌اند، ۴۰ درصد توضیح دادند که Hana را خریده‌اند و ۵ درصد هم گفته‌اند که اطلاعاتی در این زمینه ندارند. از بین سازمان‌هایی که پلت‌فرم Hana را خریداری نکرده‌اند ۷۵ درصد توضیح دادند کاربری ویژه‌ای در این نرم‌افزار نمی‌بینند که با قیمت آن تناسب داشته باشد.
شرکت SAP این روزها می‌کوشد فروش Hana را در بازار جهانی افزایش دهد و در این راستا طی ماه اکتبر اعلام کرد تمامی برنامه‌ها، خدمات و سیاست‌های خود را هماهنگ می‌کند تا فروش Hana آسان‌تر شود.


امضای کاربر :

1393/11/27
نقل قول این ارسال در پاسخ گزارش این ارسال به یک مدیر
پرش به انجمن :