زمان جاری : 16 مهر 1401 نام کاربری :
پسورد :
یا عضویت | رمز عبور را فراموش کردمmootala
ارسال‌ها : 128
عضویت: 2015-02-12 12:49:37
محل زندگی: يزد
سن: 24
شناسه یاهو: ندارد
تعداد اخطار: 0
تشکرها : 3
تشکر شده : 3
پاسخ : <-AnswerId-> RE ماجرای بمبگذاری در کنسرت بنیامین

 

ماجرای بمبگذاری در کنسرت بنیامین
به گزارش افکارنیوز، بنیامین بهادری در پی نیمه‌کاره ماندن کنسرت موسیقی‌اش در وین به بهانه بمب‌گذاری اعلام کرد: یکی دو روز پیش در لندن قرار بود به بهانه روز عشق اين جغرافيا، با گروه عشق، با ايرانى‌ها و فارسى زبان‌هاى انگلستان به اصطلاح بترکانيم. آن شب در وين کنسرت فوق العاده‌اى داشتیم اما ناگهان پس از ۱۴ آهنگ همخوانى عالى با هموطنان ايران و ايرانى دوست خبر دادند که پليس می‌گوید در کنسرت بمب گذارى شده است.

وی افزود: پلیس به دلیل يک تماس از تلفن همگانى، از مردم خواست که سالن اصلى را ترک کنند تا سالن را چک کنند. هرچقدر گفتيم بمبی وجود ندارد و «بمب انرژى همين مردمه» توجه نکردند.

این خواننده پاپ تأکید کرد: ما هم ديديم این افراد بر اساس قوانين پيچيده خودشان آنقدر این کار را طول می‌دهند که وقت دارد از دست مى‌رود. این شد که با گيتار محمد مجرلو و ترومپت عليرضا میرآقا به ورودى سالن رفتیم و آهنگ‌هاى پايانى را با مردم زمزمه کردیم.

بنیامین بهادری

بنیامین تصریح کرد: به جرأت مى‌توانم بگویم اين بخش پايانى بدون ميکروفن در جمع مردم مشتاق‌تر و پايه‌تر از خودمان بيشتر از هر اجرايى سرحالمان کرد. ‌همين است. ما برای از عشق خواندن در هيچ شرايطى کوتاه نمی‌آیيم. دقيقاً شبيه اجراهايى که اين چند روز در خيابان داشتيم.

وی ادامه داد: کار خدا را مى‌بينيد؟ ‌انگار که در خیابان در حال تمرین برای آن شب بودیم. شب گذشته هم با خواست خدا، با يادآورى روز عشق ايرانى خودمان (سپندارمذگان) براى همه دنيا، لندن را بترکانيم.

این خواننده جوان در پایان گفت: مى‌خواستم به پليس‌ها بگویم، هر کسی گفته اينجا بمب‌گذارى کرده‌اند راست می‌گوید ولى شما هرگز بمبى پيدا نمى‌کنيد. چون کسانى در قلب ما بمب کار گذاشتند اما زبانم ضعيف بود.

امضای کاربر :

1393/11/27
نقل قول این ارسال در پاسخ گزارش این ارسال به یک مدیر
پرش به انجمن :